Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: poniedziałek, 3 sierpnia 2020 r. Przerwa wakacyjna.
Udanych, bezpiecznych wakacji!

Granty Krainy Rawki dla LUKS Sadkowice

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki”  zakończyła nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Granty Krainy Rawki". Wpłynęło 57 wniosków. Wśród tych wniosków przyznano grant w wysokości 1.000,00 zł dla Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sadkowice” na  wykonanie operacji pt: „ Zakup sprzętu sportowego dla zawodników Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sadkowice”. Wniosek opracowali: Wioletta Wieteska, Radosław Kowalczyk i Marcin Stolarek.
W ramach otrzymanego dofinansowania zakupiono 16 bluz sportowych z nadrukowanym logo regionu i Klubu LUKS SADKOWICE  dla wszystkich zawodników. Dzięki dofinansowaniu nasi zawodnicy dostrzegli, że są zauważani w środowisku lokalnym i mogą liczyć na wsparcie tak potrzebne przy rozwijaniu swojej pasji, jaką jest piłka nożna.


autor informacji: Tomasz Żaczkiewicz
data publikacji: 2015-11-16 11:46:29

I Mecz L-UKS SADKOWICE-JUTRZENKA Drzewce ( runda jesienna)

- 05.09.2015r.

W sobotnie popołudnie 5 września na boisku w Lipcach Reymontowskich drużyna L-UKS Sadkowice rozegrała I mecz w rundzie jesiennej z drużyną JUTRZENKA Drzewce. Mecz zakończył się wynikiem:

LUKS Sadkowice- JUTRZENKA Drzewce

1     :        2

 Opracowała: Karolina Jaźwiec


autor informacji: Karolina Jaźwiec
data publikacji: 2015-09-08 18:56:37

Dofinansowanie LUKS SADKOWICE

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „SADKOWICE” otrzymał dofinansowanie w ramach działania „Granty Krainy Rawki”  w 2015 r. w ramach Grantów LGD  „Krainy Rawki” przyznano kwotę dofinansowania  w wysokości  1.000 złotych. Kwota ta zostanie przeznaczona na realizacje operacji  pt: Zakup sprzętu sportowego dla zawodników Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego ”SADKOWICE”.

Opracowała: Wioletta Wieteska

autor informacji: Karolina Jaźwiec
data publikacji: 2015-05-11 17:58:42

            FESTYN RODZINNY

        W dniu 07.09.2014 na boisku przy Zespole Szkół    w Sadkowicach odbył się festyn rodzinny połączony    z meczem sparingowym. Organizatorem imprezy był Zarząd Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sadkowice”       w ramach projektu „Aktywnie, zdrowo, beznałogowo - rozwijanie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży poprzez grę w piłkę nożną”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.                               
     W festynie wzięło udział 16 zawodników LUKS Sadkowice, którzy rozegrali mecz sparingowy z drużyną S-LUKS Lubania. Mecz zakończył się wynikiem 10:4 dla naszych zawodników. Obydwu drużynom kibicowało około 100 uczestników społeczności lokalnej, którą stanowili rodzice, rodzeństwo, koleżanki i koledzy. Po sparingu uczniowie jak i ich rodzice wzięli udział w konkurencjach sportowych. Konkurencje te cieszyły się dużym zainteresowaniem i przyniosły zarówno młodszym, jak i starszym dużo zadowolenia. Pozwoliły one zintegrować środowisko lokalne, które tak rzadko ma okazję do takich spotkań. Zorganizowane gry i zabawy sportowe pokazały społeczności lokalnej jak ważny w życiu człowieka jest sport.


                                                                                                                Opracował: Marcin Stolarek

 


autor informacji: Karolina Jaźwiec
data publikacji: 2014-09-09 18:50:18

 

Treningi  LUKS Sadkowice

 

Treningi drużyny LUKS Sadkowice odbywają się

na boisku w Paprotni

w czwartki w godzinach 1500 - 1630

 

autor informacji: Karolina Jaźwiec
data publikacji: 2014-09-08 18:01:48
Strona 1 | 2 | 3 | 4 |
Copyright © 2009 - 2020 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl
Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności.
Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.