Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: wtorek, 19 marca 2024 r. Do końca roku szkolnego: 95 dni.

Pogoń Cup 2020
i Turniej o Puchar Wójta Gminy Rzeczyca

W sobotę drużyna Luks Sadkowice brała udział w w turnieju Pogoń Cup 2020 dla rocznika 2007 i młodsi. Drużyna mimo walki w każdym meczu zajęła 6 miejsce, wygrywając 2 mecze oraz doznając 4 porażki. Brawa za walkę i zaangażowanie, było to pierwsze spotkanie drużyny po przerwie na ferie zimowe, od lutego wracamy do treningów by szlifować formę na wiosenne rozgrywki.

W niedzielę zaś udaliśmy się na Turniej o Puchar Wójta Gminy Rzeczyca dla rocznika 2008 i młodsi.
Skład był dosyć eksperymentalny gdyż byli to chłopcy z roczników 2008 i 2009, którzy na co dzień trenują i grają w oddzielnych drużynach. Zmagania podzielone były na 2 grupy po 5 zespołów, system każdy z każdym. Odnieśliśmy 2 zwycięstwa oraz 2 remisy co pozwoliło nam zająć drugie miejsce w grupie i awans do półfinału. Tutaj niestety przegraliśmy 0:1 z jak się okazało zwycięzcami całego turnieju czyli Skalnik Sulejów, tracąc bramkę w ostatnich minutach. W meczu o 3 miejsce wygrywamy 1:0 z gospodarzami LUKS WILK Rzeczyca i dzięki zaangażowaniu i walce przez cały wszystkie mecze zajmujemy 3 miejsce w Turnieju !!! Brawo drużyna
Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcel Major oraz wyróżnienie w drużynie otrzymał nasz bramkarz Filip Rochmiński.

data publikacji: 2018-10-16 11:47:50
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
Copyright © 2009 - 2021 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl