Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: poniedziałek, 8 czerwca 2026 r. Do końca roku szkolnego: 19 dni.

Życzenia dla Mamy i Taty 
składają ich skrzaty

Miesiąc maj upłynął grupom przedszkolnym na uroczystościach z okazji Dnia Mamy i Taty.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały przygotowane programy artystyczne pełne wierszyków, piosenek oraz układów choreograficznych.

Po występach przedszkolaki wręczały swoim bliskim własnoręcznie wykonane upominki i składały najserdeczniejsze życzenia, a towarzyszyły temu uściski, buziaki i łzy wzruszenia dumnych ze swych pociech Rodziców. Spotkania przebiegały w ciepłej i radosnej atmosferze.

Wychowawczynie grup przedszkolnych dziękują Rodzicom za obecność i wspólnie spędzony czas.

Każda grupa przedszkolna ma zdjęcia w osobnej Galerii. 

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2026-05-28 11:42:57

Czyta babcia, czyta dziadek..

W dniach 13 i 14 maja 2026 nasze przedszkole odwiedzili seniorzy z Klubu Seniora "Promyk" działającego w Sadkowicach, którzy wspólnie z dziećmi spędzili miły i wartościowy czas. Goście czytali dzieciom bajki, a następnie razem z przedszkolakami wykonywali kolorowe zakładki do książek. Spotkanie przebiegło w serdecznej i radosnej atmosferze, dostarczając wszystkim wielu uśmiechów i pozytywnych wrażeń. W ramach podziękowania dzieci pożegnały gości piosenką.


autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2026-05-28 09:45:11

Życzenia z okazji Dnia Kobiet od przedszkolaków

5 marca 2026 r. dzieci z naszego przedszkola wraz z wychowawcami wybrały się na spacer z okazji Dnia Kobiet do lokalnych instytucji: banków, poczty, Urzędu Gminy oraz Klubu Seniora. Celem wyjścia było złożenie życzeń Paniom pracującym w tych miejscach oraz wręczenie własnoręcznie przygotowanych laurek.
Podczas wizyt dzieci z dużym zaangażowaniem składały serdeczne życzenia, dziękowały za codzienną pracę i wręczały kolorowe laurki. Szczególnie miłym momentem było spotkanie z Panią Wójt, której dzieci również złożyły serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz wręczyły przygotowaną laurkę. Pani Wójt z uśmiechem przyjęła życzenia i podziękowała dzieciom za piękny gest.
Spotkania przebiegały w bardzo miłej i życzliwej atmosferze, a obdarowane Panie były mile zaskoczone zaangażowaniem i pomysłowością najmłodszych.
Spacer był również okazją do rozmów na temat znaczenia Dnia Kobiet, okazywania uprzejmości oraz szacunku wobec innych osób. Dzieci wróciły do przedszkola w radosnych nastrojach, z poczuciem satysfakcji z miłych spotkań i kontaktu z lokalną społecznością. 🌷

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2026-03-27 11:30:23

Spotkanie ze sztuką----Roszpunka

W dniu 20.02.2026r dzieci z grup przedszkolnych: Minionki, Gumisie, Smerfy oraz kl. 3  uczestniczyły w wyjeździe do teatru na spektakl pt. „Roszpunka”. Przedstawienie było bardzo ciekawe i dostosowane do wieku dzieci. Opowiadało historię dziewczynki o bardzo długich włosach, która mieszkała w wysokiej wieży.

Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały spektakl. Żywo reagowały na wydarzenia na scenie, nagradzały aktorów brawami. Wyjazd był dla dzieci okazją do rozwijania wrażliwości estetycznej, kształtowania umiejętności właściwego zachowania w miejscu publicznym oraz poszerzania wiedzy na temat świata baśni. Wyjazd dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Opracowała Beata Rogala

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2026-03-27 11:17:55

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

 

W dniach 26, 27 i 28 stycznia 2026r w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Do przedszkola licznie przybyli zaproszeni goście – Babcie i Dziadkowie przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości przez wychowawców. Następnie przedszkolaki zaprezentowały przygotowany program artystyczny, w którym znalazły się wierszyki, piosenki oraz układy taneczne. Występy dzieci dostarczały gościom wielu radości i wzruszeń, a mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz złożyły serdeczne życzenia i zaprosili miłych gości na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Spotkanie przebiegło w ciepłej, radosnej atmosferze i było miłym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.

 Opracowała: Beata Rogala


autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2026-01-29 12:26:00
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 |
Copyright © 2009 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl
Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności.
Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.