Adamczyk Urszula - edukacja wczesnoszkolna, język rosyjski, język angielski
Ekiel Renata - nauczyciel bibliotekarz
Ekiel Sławomir - informatyka, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
Gawrzydek Zbigniew - nauczyciel wpółorganizujący proces kształcenia
Gotner-Jurek Beata - język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Jaźwiec - Królak Karolina - urlop macierzyński
Kępka Ewa - przyroda, geografia, plastyka, technika
Kieszek Andrzej - historia, świetlica, zajęcia rewalidacyjne, eukacja dla bezpieczeństwa
Korzycka Beata - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, rewalidacja
Kozłowska Agnieszka - psycholog
Kowalczyk Radosław - historia, wos, świetlica,wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne
Kramarz Milena - nauczyciel wpółorganizujący proces kształcenia, zajęcia logopedyczne, zajęcia integracji sensorycznej
Major Kamila - pedagog szkolny, doradztwo zawodowe, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
Michalak Anna - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Olborska Dorota - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Pajda Magdalena - biologia, chemia, świetlica
Pakuła Beata -język polski, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, muzyka, wychowanie do życia w rodzinie
Głowacz Agnieszka - język angielski
Pietrzak Angelika - urlop macierzyński
ks. Pietrzak Paweł - religia
Pruszczyk Halina - matematyka
Przybyłkiewicz Wiesława - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Rochmińska Emilia - wychowanie przedszkolne
Rogala Beata - wychowanie przedszkolne
Szybińska Bożena - religia
Szymański Jan - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Tokarska Halina - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
Tulin Agnieszka - język polski, zajęcia logopedyczne
Walas Janina - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
Walczyńska - Łoś Agnieszka - urlop zdrowotny
Wiśniewska Maria - religia
Wieteska Martyna - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, zajęcia logopedyczne
Wieteska Wioletta - pedagog specjalny
Włostowska Agnieszka- język angielski
Woźniak Krystyna - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
Ziemba Adam - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Żukowska Magdalena - wychowanie fizyczne