Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: niedziela, 16 stycznia 2022 r. Do końca roku szkolnego: 160 dni.
Gabriela Madejska - laureatką konkursu ,,Nasza Radość i Duma". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

28 Finał WOŚP -
Wiatr w żagle:

dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

 

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundacja przede wszystkim pragnie wesprzeć takie dziedziny medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

 Aby operacje były skuteczne i  bezpieczne i aby jak najmniej było powikłań, a wyniki wczesne i odległe nie różniły się od najlepszych na świecie, potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne. Stanowią one niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej stąd wsparcie dla nich podczas 28 Finału.

Zespół Szkół w Sadkowicach również włączył się w zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zarówno uczniowie, pracownicy szkoły oraz mieszkańcy naszej gminy dołożyli się do zbiorki WOŚP. Nasi wolontariusze do pięciu puszek, które otrzymali od sztabu, zebrali łącznie w tym roku  3 412,16 zł.

 

Wolontariuszami byli uczniowie z klasy VIIb oraz VIII: Wiktor Rochmiński, Martyna Rzeźnicka, Weronika Kaczuba, Natalia Sobczak, Dominika Idzikowska, Maria Pluta, Katarzyna Kowalska, Michał Ozimkowski, Karol Gortatowicz, Bogusław Walczak, Kamil Koza, Małgorzata Albrecht, Olga Mrowińska, Justyna Wielgus, Zofia Świder, Zuzanna Bajerska. Opiekunami grupy byli nauczyciele: Janina Walas, Ewa Kępka oraz Angelika Pietrzak.

 

Opracowała Kamila Major


autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2020-01-16 18:05:21

Karty świąteczne

Mimo, że obecnie  odchodzi się od wręczania i wysyłania kart świątecznych według nas powinno się tę tradycję pielęgnować. Ważne jest też to, co chce się przekazać podczas Świąt. Niezwykłe są życzenia napisane prosto z serca i wsyłane w formie kartki. Dlatego jedna z naszych uzdolnionych plastycznie nauczycielek - Pani Beata Rogala wraz ze swymi podopiecznymi - wykonała kartki świąteczne, które zostały wysłane emerytowanym nauczycielom, pracownikom szkoły, kombatantom, księżom pracującym kiedyś w naszej parafii oraz osobom samotnym  z okazji Świąt Bożego Narodzenia z najlepszymi życzeniami od dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów Zespołu Szkół w Sadkowicach.

Podziękownia dla szkoły od MEN za udział w akcji RAZEM NA ŚWIĘTA:

pliki/dyplom za udział w akcji Razem na Święta.pdf


autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2020-01-16 17:57:53

I Ty możesz zostać Sw. Mikołajem 2019

Tradycyjnie grudzień w Zespole Szkół w Sadkowicach był miesiącem świątecznej akcji organizowanej przez szkolne Koło Caritas i koło wolontariatu pt.: I ty możesz zostać Św. Mikołajem. Akcja polegała na zbiórce produktów żywnościowych, środków chemicznych i przyborów szkolnych i zakończyła się 17 grudnia. 

Zebrane towary pozwoliły przygotować 6 paczek świątecznych dla rodzin związanych z naszym środowiskiem szkolnym oraz społecznością lokalną.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas  - pani Maria Wiśniewska - składa serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy postanowili wesprzeć akcję.

Opracowała Kamila Major

 


autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2019-12-22 23:33:28
Strona 1 | 2 |
Copyright © 2009 - 2021 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl
Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności.
Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.