Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: niedziela, 21 października 2018 r. Do końca roku szkolnego: 244 dni.
POLSKA NIEPODLEGŁA - 100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

NASI FINALIŚCI!

 

Finalistką

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki

została

Jolanta Cholewińska

uczennica klasy III Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Sadkowicach.

 

Finalistami

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie

zostali:

Mateusz Biskupiak

Jolanta Cholewińska

Adrian Rojecki

Eryk Skrętowski

Natalia Zdzieszyńska

uczniowie klasy III Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Sadkowicach.

Na zdjęciu od lewej strony: Eryk Skrętowski, Mateusz Biskupiak, Jolanta Cholewińska,
Natalia Zdzieszyńska oraz Adrian Rojecki.

 

G R A T U L U J E M Y !

 

 


autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2016-04-13 09:45:37

GIMNAZJUM

ZAWODY SPORTOWE

L.p.

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIE

1.        

Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców dla szkół gimnazjalnych

Dziewczęta - II miejsce

Skład drużyny dziewcząt:

1.       Malinowska Marta – kl. III

2.       Lichańska Sylwia – kl. II

3.       Jasińska Maria – kl. III

4.       Gut Maria – kl. III

5.       Chyła Ewelina – kl. III

6.       Pośniak Anna – kl. II

7.       Pośniak Katarzyna – kl. II

8.       Tokarska Julia – kl. II

9.       Ptaszek Kinga – kl. Ia

10.    Wydra Julia – kl. Ia

11.    Wydra Paulina – kl. Ia

12.    Gwiazdowicz Izabela – kl. Ib

 


 

Chłopcy - II miejsce

Skład drużyny chłopców:

1.       Fiks Adrian – kl. III

2.       Gaca Rafa – kl. II

3.       Sulgostowski Adrian – kl.III

4.       Góralczyk Jakub – kl. III

5.       Popowski Krystian – kl. III

6.       Biskupiak Mateusz – kl. III

7.       Klimaszewski Patryk – kl. III

8.       Bors Mateusz – kl. II

9.       Świąder Jakub – kl. II

10.    Tulin Szymon – kl. II

11.    Czapnik Mateusz – kl. Ib

12.    Chyła Karol – kl. Ib

13.    Kępka Michał – kl. Ib

14.    Kamiński Grzegorz – kl. III

 

2.        

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej wiejskich szkół gimnazjalnych

Drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę zdobyła I miejsce
i awansowała do rozgrywek międzypowiatowych.

3.        

Mistrzostwa Powiatu
w szachach drużynowych


I miejsce

Skład drużyny:

1.       A.Pośniak – kl. II

2.       K.Pośniak – kl. II

3.       P.Ambroziak – kl. II

4.       J.Wydra – kl. Ia

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE I LITERACKIE

L.p.

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIE

1.        

Powiatowy Konkurs Recytatorski pt.: „Poezja Walczącej Warszawy” zorganizowany przez Stowarzyszenie Patriotyczna Rawa z myślą
o uczniach szkół gimnazjalnych

I miejsce - Maria Jasińska – kl. III

II miejsce - Kinga Lewandowska – kl. II

 

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I INTERDYSCYPLINARNE      

L.p.

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIE

1.

Wojewódzki Tematyczny Konkurs Geograficzno -Turystyczny „Przez lądy,morza i oceany…- kraje skandynawskie
i województwo łódzkie” zorganizowany
przez ŁKO i PODNiDM w Pabianicach

 

Laureatka:

Jolanta Cholewińska – kl. III gimnazjum

  

WYNIKI ELIMINACJI REJONOWYCH
WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

1.       Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki:

- Jolanta Cholewińska, uczennica III klasy gimnazjum, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu z wynikiem 85%.

2.       Wojewódzki konkurs przedmiotowy z WOS-u:

- Pięcioro uczniów z klasy III gimnazjum zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego konkursu:

·         Jolanta Cholewińska,

·         Eryk Oskar Skrętowski,

·         Mateusz Biskupiak,

·         Natalia Zdzieszyńska,

·         Adrian Rojecki.

 

autor informacji: Karolina Jaźwiec
data publikacji: 2016-03-17 10:04:52

SZKOŁA PODSTAWOWA

ZAWODY SPORTOWE

L.p.

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIE

1.        

Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców dla szkół podstawowych

Dziewczęta - II miejsce

Skład drużyny dziewcząt:

1.       Kopytowska Wiktoria – kl. VIa

2.       Bobrowska Natalia – kl. VIb

3.       Kowalczyk Milena – kl. VIa

4.       Milczarek Wiktoria – kl. Vb

5.       Pietrzak Patrycja – kl. VIb

6.       Sęczek Martyna – kl. Vb

7.       Koper Kalina – kl. VIa

8.       Darnowska Wioletta – kl. VIa

9.       Albrecht Weronika – kl. VIb

10.    Olszewska Patrycja – kl. VIb

11.    Gąska Paulina – kl. VIa

 



Chłopcy - II miejsce

Skład drużyny chłopców:

1.       Popowski Tomasz – kl. VIa

2.       Dudek Jakub – kl. VIb

3.       Pietrzak Michał – kl. VIb

4.       Wysocki Jakub – kl. VIb

5.       Wyleziński Natan – kl. VIb

6.       Chyła Jakub – kl. VIb

7.       Majewski Marcin – kl. VIa

8.       Stańczak Patryk – kl. VIb

9.       Kowalczyk Jakub – kl. VIa

10.    Bednarek Dawid – kl. VIa

11.    Dobrowolski Marcin – kl. Vb

12.    Ejdys Dominik – kl. Vb

13.    Żaczkiewicz Kacper – kl. Va

 

2.        

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej wiejskich szkół podstawowych


Dziewczęta – III miejsce

Skład drużyny dziewcząt:

1. Kopytowska Wiktoria – kl. VIa

2. Bobrowska Natalia – kl. VIb

3. Kowalczyk Milena – kl.VIa

4. Malinowska Jagoda – kl. VIa

5. Koper Kalina – kl. VIa

6. Pietrzak Patrycja – kl. VIb

7. Milczarek Wiktoria – kl. Vb

8. Sęczek Martyna – kl. Vb

 

Chłopcy – III miejsce

Skład drużyny chłopców:

1. Popowski Tomasz – kl. VIa

2. Dudek Jakub – kl. VIb

3. Chyła Jakub – kl. VIb

4. Bednarek Dawid – kl. VIa

5. Stańczak Patryk – kl. VIb

6. Wysocki Jakub – kl. VIb

7. Sawicki Maciej – kl. VIb

8. Pietrzak Michał – kl. VIb

 

3.        

Mistrzostwa Powiatu
w szachach drużynowych

I miejsce

Skład drużyny:

1.       N.Wyleziński – kl.VIb

2.       P.Stańczak –kl. VIb

3.       B.Walczak – kl. IV

4.       M.Kowalczyk – kl. VIa

4.        

Powiatowy konkurs sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie

II miejsce zdobyli:

Patryk Miazga – kl.IIa

Elwira Górecka – kl.IIb

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE I LITERACKIE

LP.

NAZWA KONKURSU

OSIĄGNIĘCIE

1.        

XII Rawski Festiwal Piosenki Dziecięcej pt. „Wlazł kotek na płotek” – konkurs powiatowy

Nagrodę zdobyła:

Maria Pluta – kl. IIIb

2.        

Powiatowy konkurs plastyczny pt.: „Jak nie zaśmiecać środowiska, czyli jak i gdzie wyrzucać?”

 

I miejsceKatarzyna Kowalska – kl. IIIb

III miejsce – Nikodem Brzozowski – kl. IIb

III miejsceMaria Pluta – kl. IIIb

 

3.        

Powiatowy konkurs plastyczny pt.: „Świąteczne drzewko”

Nagrodę otrzymała:
Patrycja Olszewska – kl. VIa

4.        

Powiatowy konkurs plastyczny pt.: „Bożonarodzeniowa choinka”

Nagroda – Bartosz Rochmiński – kl. IIa

 

5.        

Powiatowy konkurs literacki pt.: ,,List do Świętego Mikołaja’’

Nagrody otrzymali:

Daria Gos – kl. IIa

 

autor informacji: Karolina Jaźwiec
data publikacji: 2016-03-17 09:30:35

III Powiatowy Konkurs Historyczny " Żołnierze Niezłomni"

Dnia 1 marca 2016r. w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej  miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu historycznego „Żołnierze Niezłomni” zorganizowanego pod patronatem parlamentarzystów i samorządowców ziemi rawskiej: posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Wojciechowskiego, posła RP Grzegorza Wojciechowskiego i senatora RP Rafała Ambroziaka.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowali: Jolanta Cholewińska, Eryk Skrętowski oraz  Mateusz Biskupiak. Byli to uczniowie, którzy otrzymali najwyższe wyniki w etapie szkolnym.
Tegoroczna edycja konkursu podzielona była na dwa etapy, w którym wzięło udział ponad 200 uczestników z 9 gimnazjów powiatu rawskiego.

Nasi uczniowie Mateusz Biskupiak i Jolanta Cholewińska zajęli kolejno II i III miejsce otrzymując cenne nagrody w postaci tabletów i książek.

Poza nagrodami rzeczowymi , które otrzymali nasi uczniowie, wezmą oni udział w wycieczce
do Parlamentu RP.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Uczniów do konkursu przygotował Radosław Kowalczyk - nauczyciel historii 
i wiedzy o społeczeństwie.

 Opracował: Radosław Kowalczyk

 


autor informacji: Karolina Jaźwiec
data publikacji: 2016-03-02 19:43:49

Gminny konkurs "Co wiemy o naszej gminie"

W dniu 09.02.2016r  uczniowie Zespołu Szkół w Sadkowicach wzięli udział w konkursie gminnym,, co wiemy o naszej gminie”. Konkurs odbył się w Zespole Szkół  w Lubani pod patronatem Wójta Gminy Sadkowice- pani Karoliny Kowalskiej.

Turniej wiedzy polegał na pracy zespołowej w której uczestnicy musieli udzielić odpowiedzi pisemnej na 20 pytań dotyczących aktualnych informacji na temat gminy.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce- Szkoła Podstawowa w Kłopoczynie

II miejsce- Szkoły Podstawowa w Lubani i Szkoła Podstawowa w Sadkowicach

III miejsce-Szkoła Podstawowa w Trębaczewie

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl VIb:

Weronika Albrecht, Patryk  Stańczak i Maciej Sawicki

Każdy uczestnik otrzymał nagrodę rzeczową w postaci książki i długopisu z logo konkursu. Na zakończenie uczniowie gimnazjum przygotowali poczęstunek dla uczestników konkursu.

Dzieci do konkursu przygotowywała Pani Renata Ekiel.

Opracowała: Renata Ekiel

 


autor informacji: Karolina Jaźwiec
data publikacji: 2016-03-01 18:10:41
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Copyright © 2009 - 2015 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl
Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności.
Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.