Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: sobota, 25 maja 2019 r. Do końca roku szkolnego: 28 dni.
W związku z pismem MEN z dnia 11 maja 2019 r. oraz na podstawie art.68 ust. 1 pkt 2, 3 i 6 i w związku z art. 51 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U.z 2018 r. poz. 996), by wzmocnić współpracę między szkołą a rodzicami, utworzyliśmy "anonimową skrzynkę na sygnały".

Mistrzostwa Gminy Sadkowice w Szachach 2012

W czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych w Zespole Szkół w Sadkowicach były zorganizowane Mistrzostwa Gminy w Szachach w kategorii szkół podstawowych. Wśród uczestników dominowali uczniowie klas I-III. Wszyscy uczestnicy wykazali się sportowym zachowaniem i znajomością królewskiej gry. Tytuł Mistrza Gminy w tym roku wywalczyła uczennica klasy IV – Katarzyna Pośniak. Tuż za nią uplasowała się jej siostra Anna Pośniak (IV). Miejsce III zajął ubiegłoroczny Mistrz – Mateusz Matuszewski (VIb). W turnieju wzięli również udział: Krystian Koza (VIa), Patryk Stańczak (IIb), Julia Wydra (IIIa), Jakub Dudek (IIb), Maciej Sawicki (IIb), Michał Pietrzak (IIb), Ignacy Krzyżanowski (IIIb), Paulina Wydra (IIIa), Michał Kępka (IIIb). Zwycięzcy otrzymali puchar, medale i dyplomy, wszyscy zaś upominki.

Organizatorem Mistrzostw była nauczycielka Agnieszka Włostowska.

 

Opracowała: Agnieszka Włostowska


autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2012-02-20 16:54:22

ZAWODY POWIATOWE W TENISIE STOŁOWYM

 

Dnia 23.11.2011 r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym w kategorii gimnazjum. W wyniku rozegranych spotkań dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły miejsce 3 (grając m.in. z reprezentacjami Kurzeszyna i Białej Rawskiej), zaś chłopcy zajęli miejsce 4 (wygrali w grupie z Wojską Starą; w walce o 3 miejsce przegrali z Gimnazjum nr 1 w Rawie Mazowieckiej).

 

Dnia 28.11.2011 r. w zawodach powiatowych w tenisie stołowym w Rawie Mazowieckiej zmierzyły się szkoły podstawowe. Reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół w Sadkowicach: Mateusz Karpiński oraz Przemysław Chojecki rozegrali następujące spotkania:

 

SP Sadkowice - SP Stara Wieś wynik 3:0

SP Sadkowice - SP nr 2 Rawa Mazowiecka 0:3

SP Sadkowice - SP Boguszyce 3:0

ostatecznie zajmując 2. miejsce i awansowali do zawodów rejonowych, które odbęda się 8 grudnia 2011 r. w Białej Rawskiej.

 

GRATULUJEMY!

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2011-11-28 10:25:16
data modyfikacji: 2011-11-30 11:44:55

 

Zawody gminne w tenisie stołowym

 

W dniu 17.11. br. na terenie Zespołu Szkół w Sadkowicach odbyły się zawody gminne w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w kategoriach: szkoła podstawowa oraz gimnazjum.

W rozgrywkach szkoły podstawowej udział wzięli uczniowie ze szkół: Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa  Piłsudskiego w Zespole Szkół w Lubani, Szkoła Podstawowa w  Kłopoczynie, Szkoła Podstawowa w  Trębaczewie oraz Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół w  Sadkowicach. Dwuosobowe zespoły stoczyły walkę w singlu  oraz deblu.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Dziewczęta:                       I m. Lubania

                                               II m. Sadkowice

                                               III m. Kłopoczyn

Chłopcy:                             I m. Sadkowice

                                               II m. Lubania

                                               III m. Kłopoczyn

                                               IV m. Trębaczew

Rozgrywek pomiędzy gimnazjami gminy Sadkowice nie było, ponieważ nie przyjechały drużyny z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z Zespołu Szkół w Lubani. Drużyna dziewcząt i drużyna chłopców naszego gimnazjum walkowerem zajęła miejsca I.

Każda drużyna otrzymała z rąk dyrektora Zespołu Szkół w Sadkowicach pamiątkowy dyplom.

Zwycięzcy swoich kategorii zapewnili sobie udział w zawodach powiatowych w tenisie stołowym w Rawie Mazowieckiej (23.11 – gimnazjum, 28.11- szkoła podstawowa).

Nad przebiegiem zawodów czuwał nauczyciel wychowania fizycznego p. Janusz Szymczyk.

Drużyna Zespołu Szkół w Sadkowicach: Justyna Zgieb, Magdalena Solarek, Aleksandra Świder, Natalia Seliga, Mateusz Żak, Przemysław Chojecki, Mateusz Karpiński, Paweł Świdnicki, Kacper Skrętowski, Łukasz Dębowski, opiekun - pan Janusz Szymczyk.

 

Opracowała: Kamila Major


autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2011-11-18 09:40:52

 

II Turniej Orlika o puchar premiera Donalda Tuska

 

Dnia 30.09.2011r. odbyly się w Łodzi eliminacje wojewódzkie  II Turnieju Orlika o puchar premiera Donalda Tuska w piłce nożnej. Brały w nim udział również dziewczęta z naszej szkoły - rocznik 1998-1999, które zapewniły sobie udział w eliminacjach wojewódzkich wygrywając eliminacje powiatowe w Rawie Mazowieckiej 21.09.2011 r. zwyciężając drużyny: Kurzeszyna (4:1),  Bielenika (3:0) oraz pokonując w finale Lubochnię (2:1).

W eliminacjach wojewódzkich również zaprezentowały sie wspaniale i w końcowej klasyfikacyji zajęły 3 miejsce, pokonując m.in. drużynę AF Widzew.

Klasyfikacja w grupie dziewcząt:

Miejsce         Drużyna
1. Gimnazjum w Zadzimiu
2. Gimnazjum w Czestkowie
3. ZS Sadkowice
4. AF WIDZEW
5 - 6. Księżak Łowicz
5 - 6. ZGiSP Janiszewice

Za zajęcie trzeciego miejsca dziewczęta otrzymały puchar, pamiątkowe medale, stroje sportowe oraz piłki.

 

Opiekunem drużyny dziewcząt jest nauczyciel wychowania fizycznego pan Janusz Szymczyk. Skład zwycieskiego zespołu:

Pietrzak Weronika (skrzydłowa)

Solarek Karolina (środek ataku)

Pietrzak Dominika (skrzydłowa)

Dudek Klaudia (pomoc)

Gut Anna (obrona)

Solarek Magdalena (bramkarz)

Chyła Anna

Matysiak Kamila

Niezabitowska Klaudia 

Milczarek Natalia

 

Na zdjęciu od lewej strony: Weronika Pietrzak, Klaudia Dudek, Dominika Pietrzak, Karolina Solarek, Anna Gut, Magdalena Solarek, Klaudia Niezabitowska, Anna Chyła, Kamila Matysiak, Natalia Milczarek, pan Janusz Szymczyk.

 

 

Więcej informacji o II Turnieju Orlika oraz relacje z elimnacji, w których uczestniczyły nasze zawodniczki, można zobaczyć na stronie:

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/orlik-w-grze/wideo/wzruszenia-w-lodzi-nikt-nie-odstawial-nogi/5374681 .

 

 

Wspaniałej drużynie oraz ich trenerowi serdecznie gratulujemy!!!

 


autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2011-10-04 22:57:07

ZNAD SZACHOWNICY


 

W sobotę 7 maja 2011 roku w starostwie powiatowym w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawskiego Zrzeszenia LZS w szachach. Naszą szkołę reprezentowali zarówno uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej. Gimnazjalistom udało się wywalczyć srebrny medal. Dokonał tego Mikołaj Jankowski. Na podium stanął również Mateusz Świdnicki zajmując czwarte miejsce. Równie dobrze zagrał Piotr Wachowicz zajmując miejsce szóste.

W kategorii szkół podstawowych Krystian Koza został wicemistrzem powiatu, zaś Karolina Solarek zajęła miejsce trzecie. Zaraz za nią na miejscu piątym i szóstym z sześcioma punktami uplasowali się Katarzyna Pośniak i Mateusz Matuszewski. Najmłodszym naszym zawodnikiem grającym od niedawna w szachy był Patryk Stańczak, uczeń klasy pierwszej. Mimo tego, że był to jego debiut udało mu się wywalczyć 3 punkty. Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.
 

W kwietniu nasi szachiści brali udział w I Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzieży o Puchar Prorektora PŁ w Łodzi. W grupie do lat 16 najlepiej zaprezentowali się: Mikołaj Jankowski, zajmując czwarte miejsce, Mateusz Świdnicki – miejsce 6 i Piotr Wachowicz – miejsce 9. W grupie młodszej do lat 12 Anna Pośniak zajęła miejsce 22 na 70 zawodników.

Nasi uczniowie startowali również w X JUBILEUSZOWYM MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU SZACHOWYM O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA. Najlepiej ze wszystkich naszych startujących wypadł Piotr Wachowicz.

 

Więcej zdjęć w galerii.

 

autor informacji: Ilona Mleczarek
data publikacji: 2011-05-12 16:44:48
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
Copyright © 2009 - 2015 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl
Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności.
Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.