Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Do końca roku szkolnego: 187 dni.
Dyrektor i nauczyciele Zespołu Szkół w Sadkowicach dziękują rodzicom uczniów za pomoc w organizacji zabawy andrzejkowej.

 

MISTRZOSTWA POWIATU RAWSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM
 
Wyniki zawodników z Sadkowic:
 
Kategoria: GIMNAZJUM
Mistrzostwa Powiatu w Białej Rawskiej 24.11.2009 r.
 
DziewczętaI miejsce
ChłopcyIII miejsce
 
 
Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA
Mistrzostwa Powiatu w Boguszycach 25.11.2009 r.
 
Dziewczęta III miejsce
Chłopcy IV miejsce
 
 
Dziewczęta z gimnazjum – Mistrz Powiatu -
będą reprezentowały szkołę
w Mistrzostwach Rejonowych w Tenisie Stołowym,
które odbędą się 7 grudnia br. w Białej Rawskiej.
 
GRATULUJEMY!!!
 
autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2009-11-25 15:41:01

 

MISTRZOSTWA GMINY SADKOWICE
W TENISIE STOŁOWYM
 
       17 listopada 2009 roku na terenie Zespołu Szkół w Sadkowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy Sadkowice w Tenisie Stołowym. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Organizacją Mistrzostw zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego państwo Beata i Janusz Szymczyk.
 
    W kategorii gimnazjum startowały dwie szkoły: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Sadkowicach oraz Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół w Lubani. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, pierwsze miejsce zajęli uczniowie z Sadkowic.
 
     W kategorii szkół podstawowych wystartowały: szkoła podstawowa z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z  Trębaczewa, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z Lubani oraz gospodarz Mistrzostw – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół w Sadkowicach. Szkoła z Trębaczewa wystawiła do rywalizacji jedynie zespół chłopców. Również w tej kategorii pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy, drugie miejsce przypadło uczniom z Lubani, trzecie – w kategorii chłopców – zajął Trębaczew.
 
WYNIKI
Gimnazjum
Dziewczęta: Sadkowice – Lubania 3:0
Chłopcy: Sadkowice – Lubania 3:0
 
Szkoła Podstawowa
Dziewczęta: Sadkowice – Lubania 3:0
Chłopcy: Sadkowice – Lubania 3:0,
                         Lubania – Trębaczew 3:0,         
                   Trębaczew - Sadkowice 0:3
 
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
Gimnazjum
Dziewczęta/Chłopcy
I miejsce – Sadkowice
II miejsce – Lubania
 
Szkoła Podstawowa
Dziewczęta
I miejsce – Sadkowice
II miejsce – Lubania
 
Chłopcy
I miejsce – Sadkowice
II miejsce – Lubania
III miejsce – Trębaczew
 
     Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Sadkowicach będą reprezentować gminę Sadkowice w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w Boguszycach, zaś uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sadkowicach i dziewczęta z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lubani będą reprezentować gminę w Mistrzostawach Powiatu w Białej Rawskiej.

Drużyna Zespołu Szkół w Sadkowicach - od lewej strony - Aleksandra Świder, Natalia Seliga, Marta Góralczyk, Emilia Pietrzak, Beata Matuszewska, Sebastian Warakomski, Łukasz Dębowski, Kacper Skrętowski, Dominik Niezabitowski, Paweł Świdnicki, Mateusz Karpiński wraz z opiekunami państwem Beatą i Januszem Szymczyk.

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2009-11-25 14:53:53

 

Towarzyski mecz szachowy
 

W dniu 03.11.2009 w Zespole Szkół w Sadkowicach został rozegrany mecz szchowy między gimnazjami z Sadkowic i Rawy Mazowieckiej. W meczu wzięły udział dwie drużyny, w skład których weszło po siedmiu zawodników. Mecz został rozegrany systemem każdy z każdym. Drużynę gospodarzy-Gimnazjum im. Jana Pawła II reprezentowali: M. Jankowski, M. Świdnicki, A. Łubiński, D. Kaczmarczyk, P. Wachowicz, M. Golański, B. Gut.
     Każdy z zawodników rozegrał po 7 partii z czasem 10 minut na zawodnika, i 7 partii rewanżowych po 7 minut na zawodnika. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gimnazjum z Sadkowic. Wynik spotkania: 76,5 : 21,5. Najlepszym zawodnikiem okazał się M. Jankowski nie przegrywając ani jednej partii (14 pkt.). Równie dobrze wypadli pozostali chłopcy: M. Świdnicki (13 pkt), A. Łubiński (11,5 pkt), D. Kaczmarczyk (11 pkt), P. Wachowicz (9,5 pkt), M. Golański (10,5 pkt), B. Gut (7,5 pkt). Najlepszym zawodnikiem drużyny gości był Piotr Imioła (6,5 pkt). Obie drużyny dostały pamiątkowe dyplomy, najlepsi zawodnicy z obydwu drużyn nagrody książkowe, pozostali nagrody pocieszenia. Spotkanie przebiegało w sportowej atmosferze. Nad całością czuwała i mecz sędziowała opiekunka koła szachowego w Sadkowicach Agnieszka Włostowska.

Po lewej stronie zawodnicy z Sadkowic, po prawej stronie zawodnicy z Rawy Mazowieckiej.

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2009-11-05 17:49:00

 

IV Ogólnopolski Turniej Szachowy
w Skierniewicach
 
W sobotę 19 września 2009 roku uczniowie Zespołu Szkół w Sadkowicach wzięli udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Organizatorem Turnieju był Klub Szachowy „Piątka”, ZSSO Skierniewice, Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – wzięło w nim udział 100 zawodników, w tym 80 zrzeszonych w różnych klubach i posiadających kategorie szachowe. Zespół Szkół w Sadkowicach reprezentowali: Mateusz Świdnicki(IIB gim), Damian Kaczmarczyk (IIB gim), Piotr Wachowicz (IIB gim), Kamil Staszewski (VIb), Artur Łubiński (IIIB gim), Tomasz Bartosiak (VIb), Mikołaj Jankowski(IIB gim), Klaudia Niezabitowska (IVa), Krystian Koza (IVa) i Adrian Wydra (IVa).
Mateusz Świdnicki w swojej grupie wiekowej zajął 7 miejsce, Damian Kaczmarczyk – 9 miejsce, Piotr Wachowicz – 10 miejsce, Mikołaj Jankowski – 11 miejsce, Kamil Staszewski – 12 miejsce, a Tomasz Bartosiak – 15 miejsce.Każdy uczestnik otrzymał nagrodę.
 
Najwyżej w klasyfikacji ogólnej uplasował się Mateusz Świdnicki (5 pkt) zajmując 44 pozycję, wyprzedzając m.in. Mistrzynię Polski – Aleksandrę Tarnowską. Wysoką pozycję zajął również Damian Kaczmarczyk (4 pkt) grając z takimi zawodnikami, jak: Aleksandra Tarnowska, Adam Kowalczyk, Aleksy Kozakow.
Na zdjęciach: po lewej stronie - M. Świdnicki, po prawej stronie - D. Kaczmarczyk.
 
Wyniki pozostałych zawodników: Piotr Wachowicz(4 pkt), Kamil Staszewski(3,5 pkt), Artur Łubiński(3,5 pkt), Tomasz Bartosiak(3 pkt), Mikołaj Jankowski(3 pkt), Klaudia Niezabitowska(2,5 pkt), Krystian Koza(2,5 pkt), Adrian Wydra(1 pkt).
 
 
 
 

Opiekunem koła szachowego w Zespole Szkół w Sadkowicach jest pani Agnieszka Włostowska.

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2009-09-25 11:39:15

OSIĄGNIĘCIA KOŁA SZACHOWEGO

     W Zespole Szkół w Sadkowicach od kilku lat prowadzone są zajęcia koła szachowego. Uczniowie godnie reprezentują szkołę i gminę na zawodach powiatowych (od 2004 są mistrzami powiatu w zawodach drużynowych w dwóch kategoriach - szkoła podstawowa i gimnazjum), rejonowych i wojewódzkich.

     Opiekunem koła szachowego jest pani Agnieszka Włostowska.

Osiągnięcia koła szachowego w roku szkolnym 2008/2009

       W drugim dniu ferii, na terenie Zespołu Szkół w Sadkowicach, odbył się turniej o Mistrzostwo Gminy w Szachach zorganizowany przez nauczycieli : A. Włostowską, H. Tokarską i M. Lewandowskiego. O turieju powiadomione zostały wszystkie szkoły i gimnazja z terenu gminy. W dniu zawodów zgłosili się jedynie zawodnicy Zespołu Szkół w Sadkowicach. Najlepszymi szachistami w gminie byli: 

W kategorii szkoła podstawowa:

  1. Kamil Staszewski - kl. Vb
  2. Tomasz Bartosiak - kl. Vb
  3. Adrian Czapnik - kl. VIb

W kategorii gimnazjum:

  1. Mikołaj Jankowski - kl. IB
  2. Mariusz Pietrzak - kl. IIIB
  3. Mateusz Świdnicki - kl. IB

Na zdjęciu: uczniowie biorący udział w Mistrzostwach Gminy Sadkowice w Szachy
wraz z Dyrektorem szkoły panem Markiem Lewandowskim
oraz Wójtem Gminy Sadkowice panem Leszkiem Jankowskim.

     10 lutego 2009 roku w Boguszycach rozegrane zostały Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Rawskiego w Szachach. Gminę Sadkowice reprezentował Zespół Szkół w Sadkowicach w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum. Drużyna szkoły podstawowewj w składzie: Kamil Staszewski, Tomasz Bartosiak, Adrian Czapnik, Anna Staszewska odniosła komplet zwycięstw i tym samym zdobyła pierwsze miejsce. W grupie gimnazjów zwyciężyła również drużyna z Sadkowic w skład zwycieskiej drużyny weszli: Mikołaj Jankowski, Mariusz Pietrzak, Mateusz Świdnicki, Michał Staszewski, Kinga Kozłowska. Obie drużyny awansowały do rozgrywek rejonowych. w zawodach rejonowych obie drużyny zajęły III miejsce ulegając drużynom ze Skierniewic i Nieborowa.

Na zdjęciu od lewej: Tomasz Bartosiak, Anna Staszewska, Kamil Staszewski, Mikołaj Jankowski, Adrian Czapnik, Mateusz Świdnicki, Mariusz Pietrzak, Kinga Kozłowska.

      W listopadzie 2008 roku i lutym 2009 roku Gimnazjum w Sadkowicach rozegrało towarzyskie mecze z Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej. Rawska szkoła została dwukrotnie rozgromiona. Wyniki spotkań: 42:8, 40:9.

Rozgrywki z Rawą Mazowiecką na terenie Zespołu Szkół w Sadkowicach.

    1 maja 2009 roku w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej zostały przeprowadzone Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Szachach. Zespół Szkół w Sadkowicach był reprezentowany ponownie przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczeń klasy Vb Szkoły Podstawowej w Sadkowicach - Kamil Staszewski został Mistrzem Powiatu w szachach w kategorii szkół podstawowych, równie dobrze wypadli: Tomasz Bartosiak (kl. Vb) - II miejsce, Krzysztof Milczarek (kl. VIb) - III miejsce, Dominik Niezabitowski (kl. IVa) - IV miejsce. W kategorii gimnazjów mistrzostwo przypadło uczniowi z Rawy Mazowieckiej, Michał Staszewski (kl. IIIA) zajął II miejsce, Artur Łubiński (IIB) - IV miejsce.

Na zdjęciu od lewej: Dominik Niezabitowski, Krzysztof Milczarek, Tomasz Bartosiak,
Kamil Staszewski.

 

Na zdjęciu: pierwszy z lewej strony - Artur Łubiński, trzeci z lewej strony - Michał Staszewski.

Więcej zdjęć w Galerii.

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2009-06-17 09:37:25
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
Copyright © 2009 - 2015 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl
Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności.
Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.