Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: sobota, 25 maja 2019 r. Do końca roku szkolnego: 28 dni.
W związku z pismem MEN z dnia 11 maja 2019 r. oraz na podstawie art.68 ust. 1 pkt 2, 3 i 6 i w związku z art. 51 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U.z 2018 r. poz. 996), by wzmocnić współpracę między szkołą a rodzicami, utworzyliśmy "anonimową skrzynkę na sygnały".

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
11 września 2010 r.

Gmina Sadkowice pozyskała dotację w ramach środków uzyskanych przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej z kredytu Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju na Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów Wiejskich (PPWOW), część tej dotacji przeznaczyła na realizację Usług Integracji Społecznej dla dzieci i młodzieży.

W wyniku konkursu ogłoszonego przez Wójta Gminy Sadkowice Zespół Szkół w Sadkowicach zorganizował 11 września 2010 roku „Międzyszkolny turniej piłki nożnej”.

Celem turnieju było rozpowszechnienie kultury fizycznej w tym propagowanie gry w piłkę nożną, promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży z terenu Gminy Sadkowice oraz integracja środowiska.

Imprezę otworzył Dyrektor Zespołu Szkół pan Marek Lewandowski, który serdecznie powitał drużyny piłkarskie wraz z opiekunami. Następnie koordynator projektu pani Beata Szymczyk przestawiła harmonogram turnieju. Zawody odbywały się na boisku oraz sali gimnastycznej Zespołu Szkół, wzięło w nich udział 100 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Sadkowice. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali nauczyciele i obsługa medyczna. Organizator zapewnił uczniom posiłek regeneracyjny oraz napoje.

 Turniej odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej, dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum.

Oto końcowa klasyfikacja:

* klasy I-III SP           I miejsce SP Lubania

                                   II miejsce SP Sadkowice

                                   III miejsce SP Kłopoczyn

                                   IV miejsce SP Trębaczew

 

* klasy IV-VI SP        I miejsce SP Sadkowice

                                    II miejsce SP Lubania

                                    III miejsce SP Trębaczew

                                    IV miejsce SP Kłopoczyn

 

* gimnazja                  I miejsce Gimnazjum w Sadkowicach

                                     II miejsce Gimnazjum w Lubani

 

Po zakończeniu zawodów każdy zawodnik odebrał upominek, a szkoły w nagrodę za udział w turnieju otrzymały sprzęt sportowy w postaci piłek do piłki nożnej (proporcjonalnie do wysokości podium: I miejsce- .4 piłki, II miejsce- 3, III miejsce – 2, IV miejsce – 1).

Nagrody i upominki wręczali Wójt Gminy pan Leszek Jankowski oraz Sekretarz Gminy pani Katarzyna Ciołak. Podczas rozgrywek obecni byli również dyrektorzy szkół uczestniczących w turnieju, którzy z wielkim zaangażowaniem dopingowali swoje drużyny.

Impreza przebiegła w miłej atmosferze, dostarczyła zawodnikom i kibicom wielu pozytywnych wrażeń.

 

  

 

Więcej zdjęć w Galerii.

 

   

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-09-15 19:07:17

Współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych                         i gimnazjalnych powiatu rawskiego za rok szkolny 2009/2010

Gimnazja:

1. Gimnazjum w Białej Rawskiej

2. Gimnazjum nr 1 w Rawie Mazowieckiej

3. Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej

4. Gimnazjum w Sadkowicach

5. Gimnazjum w Cielądzu

6. Gimnazjum w Regnowie

7. Gimnazjum w Boguszycach

8. Gimnazjum w Lubani

9. Gimnazjum w Kurzeszynie

10. Gimnazjum w Starej Wojskiej

Szkoły Podstawowe

1. SP nr 1 Rawa Mazowiecka

 2. SP nr Rawa Mazowiecka

3. SP Biała Rawska

4. SP nr 4 Rawa Mazowiecka

5. SP Cielądz

6. SP Boguszyce

7. SP Sadkowice

8. SP Regnów

9. SP Babsk

10. SP Lubania

11. SP Lesiew

12. SP Konopnica

13. SP Rossocha

14. SP Stara Wojska

15. SP Błażejewice

16. SP Stara Wieś

17. SP Pukinin

18. SP Chodnów

19. SP Kurzeszyn

20. SP Sierzchowy

21. SP Pachy

22. SP Trębaczew

23. SP Kłopoczyn

( inforamcje pochodzą z Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy NR 29 i 30)

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-09-15 19:00:41

MISTRZOSTWA GMINY SADKOWICE
W „DWA OGNIE”

W dniu 16.06.2010 r. zostały zorganizowane Mistrzostwa Gminy Sadkowice w ,,dwa ognie” dla klas IV-V. Zawody rozgrywane były w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół w Lubani. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV. Mecze odbywały się zarówno w grupie chłopców, jak i dziewcząt. Reprezentacja chłopców zajęła  I miejsce w swojej kategorii, podobnie jak reprezentacja dziewcząt.

W zawodach brały udział szkoły podstawowe z Lubani, Kłopoczyna, Trębaczewa oraz Sadkowic.

 

GRATULUJEMY!

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-06-19 14:23:44

 

WIEŚCI Z SZACHOWNICY

 

     21 marca 2010 roku dwóch naszych zawodników: Mateusz Świdnicki i Mikołaj Jankowski wraz ze swoim opiekunem, Panią Agnieszką Włostowską mieli możliwość uczestniczenia w Wojewódzkim Turnieju Szachowym o „Złotą Wieżę”, który odbywał się w Sieradzu. Uczniowie grali w barwach rawskiego klubu szachowego „Caissa”. Drużynowo wywalczyli IX miejsce na 18 startujących drużyn. Pani Włostowska zajęła I miejsce na swojej szachownicy.

*** *** ***

 

 

       Od dwóch lat uczestnicy koła szachowego z Gimnazjum rozgrywają towarzyskie mecze szachowe ze swoimi rówieśnikami z Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej. W listopadzie gościliśmy u siebie zawodników z Rawy, natomiast 30 marca 2010 mecz towarzyski był rozgrywany w Rawie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszych zawodników. Drużyna Gimnazjum była reprezentowana przez: M. Świdnickiego, M. Jankowskiego, A. Łubińskiego, M. Golańskiego, P. Wachowicza, B. Guta, P. Redlisiaka. Chłopcom serdecznie gratulujemy.

*** *** ***

 

 

 

      Pierwszego maja 2010 roku w Rawie Mazowieckiej odbył się otwarty turniej szachowy w grze indywidualnej o tytuł Mistrza Zrzeszenia LZS. Celem turnieju było wyłonienie Mistrza Powiatu. Mistrzostwa zostały rozegrane w dwóch kategoriach: 1. Szkoły Podstawowe i młodsi, 2. rocznik 1996 i starsi. Zespół Szkół w Sadkowicach był reprezentowany przez 20 zawodników, uczestników koła szachowego. Uczniowie zajęli czołowe miejsca w turnieju, otrzymując puchary, medale i dyplomy. Mistrzem Powiatu wśród młodszych zawodników został Kamil Staszewski, zachowując ten tytuł z ubiegłego roku. Drugie miejsce zajął Tomasz Bartosiak, trzecie Piotr Cisowski, zawodnik z Rossochy, czwarte Karolina Solarek, która dopiero pół roku temu zaczęła swoją edukację szachową. 

       W starszej kategorii tytuł Mistrza Powiatu wywalczył Damian Kaczmarczyk, pokonując Piotra Imiołę z Rawy Mazowieckiej. Na trzeciej pozycji uplasował się Mikołaj Jankowski, na czwartej Mateusz Świdnicki, tegoroczny Mistrz Gminy Sadkowice. Wszyscy zawodnicy spisali się na medal, wykazując zaangażowanie w królewską grę i sportowe zachowanie.

 

 

GRATULUJEMY !

 

Więcej zdjęć z zawodów szachowych w Galerii.

 
 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-05-05 10:50:35
 
MISTRZOSTWA GMINY
W SZACHACH
 

Po raz kolejny w czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych w Zespole Szkół w Sadkowicach były zorganizowane Mistrzostwa Gminy w Szachach w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja. Tradycyjnie też udział w zawodach wzięli tylko uczniowie z sadkowickickiej placówki. Tegorocznym Mistrzem Gminy w szachach został Mateusz Świdnicki, wyprzedzając Mikołaja Jankowskiego i Artura Łubińskiego, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Wśród młodszych zawodników tytuł Mistrza zachował Kamil Staszewski, na drugiej pozycji uplasował się Tomasz Bartosiak, na trzeciej najmłodszy z zawodników Krystian Koza. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i medale ufundowane przez firmę P.P.H.U. Bartosiak. Ponadto wszyscy biorący udział w zawodach mieli przyznane nagrody, sponsorem których był Urząd Gminy w Sadkowicach. Organizatorzy mistrzostw zapewnili uczestnikom herbatę i słodki poczęstunek.

 

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-02-18 17:17:59
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
Copyright © 2009 - 2015 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl
Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności.
Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.