Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. Do końca roku szkolnego: 187 dni.
Dyrektor i nauczyciele Zespołu Szkół w Sadkowicach dziękują rodzicom uczniów za pomoc w organizacji zabawy andrzejkowej.

MISTRZOSTWA GMINY SADKOWICE
W „DWA OGNIE”

W dniu 16.06.2010 r. zostały zorganizowane Mistrzostwa Gminy Sadkowice w ,,dwa ognie” dla klas IV-V. Zawody rozgrywane były w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół w Lubani. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV. Mecze odbywały się zarówno w grupie chłopców, jak i dziewcząt. Reprezentacja chłopców zajęła  I miejsce w swojej kategorii, podobnie jak reprezentacja dziewcząt.

W zawodach brały udział szkoły podstawowe z Lubani, Kłopoczyna, Trębaczewa oraz Sadkowic.

 

GRATULUJEMY!

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-06-19 14:23:44

 

WIEŚCI Z SZACHOWNICY

 

     21 marca 2010 roku dwóch naszych zawodników: Mateusz Świdnicki i Mikołaj Jankowski wraz ze swoim opiekunem, Panią Agnieszką Włostowską mieli możliwość uczestniczenia w Wojewódzkim Turnieju Szachowym o „Złotą Wieżę”, który odbywał się w Sieradzu. Uczniowie grali w barwach rawskiego klubu szachowego „Caissa”. Drużynowo wywalczyli IX miejsce na 18 startujących drużyn. Pani Włostowska zajęła I miejsce na swojej szachownicy.

*** *** ***

 

 

       Od dwóch lat uczestnicy koła szachowego z Gimnazjum rozgrywają towarzyskie mecze szachowe ze swoimi rówieśnikami z Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej. W listopadzie gościliśmy u siebie zawodników z Rawy, natomiast 30 marca 2010 mecz towarzyski był rozgrywany w Rawie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszych zawodników. Drużyna Gimnazjum była reprezentowana przez: M. Świdnickiego, M. Jankowskiego, A. Łubińskiego, M. Golańskiego, P. Wachowicza, B. Guta, P. Redlisiaka. Chłopcom serdecznie gratulujemy.

*** *** ***

 

 

 

      Pierwszego maja 2010 roku w Rawie Mazowieckiej odbył się otwarty turniej szachowy w grze indywidualnej o tytuł Mistrza Zrzeszenia LZS. Celem turnieju było wyłonienie Mistrza Powiatu. Mistrzostwa zostały rozegrane w dwóch kategoriach: 1. Szkoły Podstawowe i młodsi, 2. rocznik 1996 i starsi. Zespół Szkół w Sadkowicach był reprezentowany przez 20 zawodników, uczestników koła szachowego. Uczniowie zajęli czołowe miejsca w turnieju, otrzymując puchary, medale i dyplomy. Mistrzem Powiatu wśród młodszych zawodników został Kamil Staszewski, zachowując ten tytuł z ubiegłego roku. Drugie miejsce zajął Tomasz Bartosiak, trzecie Piotr Cisowski, zawodnik z Rossochy, czwarte Karolina Solarek, która dopiero pół roku temu zaczęła swoją edukację szachową. 

       W starszej kategorii tytuł Mistrza Powiatu wywalczył Damian Kaczmarczyk, pokonując Piotra Imiołę z Rawy Mazowieckiej. Na trzeciej pozycji uplasował się Mikołaj Jankowski, na czwartej Mateusz Świdnicki, tegoroczny Mistrz Gminy Sadkowice. Wszyscy zawodnicy spisali się na medal, wykazując zaangażowanie w królewską grę i sportowe zachowanie.

 

 

GRATULUJEMY !

 

Więcej zdjęć z zawodów szachowych w Galerii.

 
 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-05-05 10:50:35
 
MISTRZOSTWA GMINY
W SZACHACH
 

Po raz kolejny w czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych w Zespole Szkół w Sadkowicach były zorganizowane Mistrzostwa Gminy w Szachach w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja. Tradycyjnie też udział w zawodach wzięli tylko uczniowie z sadkowickickiej placówki. Tegorocznym Mistrzem Gminy w szachach został Mateusz Świdnicki, wyprzedzając Mikołaja Jankowskiego i Artura Łubińskiego, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Wśród młodszych zawodników tytuł Mistrza zachował Kamil Staszewski, na drugiej pozycji uplasował się Tomasz Bartosiak, na trzeciej najmłodszy z zawodników Krystian Koza. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i medale ufundowane przez firmę P.P.H.U. Bartosiak. Ponadto wszyscy biorący udział w zawodach mieli przyznane nagrody, sponsorem których był Urząd Gminy w Sadkowicach. Organizatorzy mistrzostw zapewnili uczestnikom herbatę i słodki poczęstunek.

 

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-02-18 17:17:59

 

 
N I E P O K O N A N I   !
 
       Uczniowie naszej szkoły reprezentowali gminę Sadkowice w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach drużynowych i w Powiatowej "Gimnazjadzie" szkolnej w szachach drużynowych, które odbyły się 27.01.2010 w Boguszycach. Obydwie drużyny wywalczyły w swoich kategoriach wiekowych tytuł Mistrza Powiatu, co dało im awans do kolejnego etapu - etapu rejonowego, który odbędzie się w Skierniewicach. Uczniowie szkoły podstawowej rozgromili drużynę z Rossochy, swojego jedynego przeciwnika. Natomiast gimnazjaliści musieli zmierzyć się z zawodnikami ze Starej Wojskiej, z Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej. W swoich potyczkach stracili tylko jeden punkt, uzyskując wynik 11 pkt z 12 możliwych do zdobycia.
       W składzie szkoły podstawowej występowali: Kamil Staszewski, Tomasz Bartosiak, Dominik Niezabitowski, Klaudia Niezabitowska. Drużynę gimnazjum reprezentowali: Mateusz Świdnicki, Mikołaj Jankowski, Damian Kaczmarczyk i Karolina Woźniak. Uczniów do Mistrzostw przygotowywała nauczycielka Agnieszka Włostowska.
 

Na zdjęciu od lewej strony: T. Bartosiak, K. Niezabitowska, K. Staszewski,
D. Niezabitowski, D. Kaczmarczyk, K. Woźniak, M. Jankowski, M. Świdnicki.

 

 ***   ***   ***

     Po zdobyciu Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych w obydwu kategoriach wiekowych uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum naszej szkoły reprezentowali powiat na etapie rejonowym, który odbył się w Skierniewicach, tam zajęli IV miejsce. Przeciwnikami drużyn byli zawodnicy z Kompiny, Zdun, Nieborowa, Rawy Mazowieckiej i skierniewickich szkół. Drużyny wystąpiły w tym samym składzie, co podczas zawodów w Boguszycach.

 

GRATULUJEMY!!! 

 

 

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-02-14 10:28:33

 

Piłka nożna halowa
 
 
     W dniach 15 stycznia - chłopcy i 18 stycznia – dziewczęta, reprezentujący Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół w Sadkowicach, brali udział  w Mistrzostwach Powiatu Rawskiego Szkół Wiejskich w Piłkę Nożną Halową rozgrywanych w Regnowie. Oprócz reprezentacji Sadkowic i Regnowa w Mistrzostwach uczestniczyli uczniowie z miejscowości: Cielądz, Babsk, Sierzchowy, Lubania i Trębaczew.
 
 Nasi chłopcy zajęli I miejsce, zaś dziewczęta miejsce VI.
 
     Uczniów do Mistrzostw przygotowywali nauczycieli wychowania fizycznego – państwo Beata i Janusz Szymczyk.
 

Na zdjęciu od lewej strony, od góry: Patryk Malinowski, Tomasz Bartosiak, Paweł Świdnicki, Norbert Lichański, Radosław Stępniak, Mariusz Redlisiak, Dawid Ptaszek, Dominik Niezabitowski, opiekun - pan Janusz Szymczyk.

Na zdjęciu od lewej strony, od góry: Martyna Dobrosz, Sylwia Nagórka, Paulina Kaczmarczyk, Marta Czech, Natalia Jakubowska, Aleksandra Świder, Weronika Pietrzak, Anna Gut, Dominika Pietrzak, opiekun - pani Beata Szymczyk.

 

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-01-27 22:17:04
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
Copyright © 2009 - 2015 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl
Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności.
Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.