Biuletyn Informacji PublicznejGmina SadkowiceKuratorium Oświaty w ŁodziMinisterstwo Edukacji Narodowejbaner
Dzisiaj jest: piątek, 26 kwietnia 2019 r. Do końca roku szkolnego: 57 dni.
Strajk zawieszony. Od 26 kwietnia 2019 roku zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w Zespole Szkół w Sadkowicach będą odbywały się zgodnie z planem zajęć. Zapraszamy wszystkich uczniów do szkoły.

 

 
N I E P O K O N A N I   !
 
       Uczniowie naszej szkoły reprezentowali gminę Sadkowice w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach drużynowych i w Powiatowej "Gimnazjadzie" szkolnej w szachach drużynowych, które odbyły się 27.01.2010 w Boguszycach. Obydwie drużyny wywalczyły w swoich kategoriach wiekowych tytuł Mistrza Powiatu, co dało im awans do kolejnego etapu - etapu rejonowego, który odbędzie się w Skierniewicach. Uczniowie szkoły podstawowej rozgromili drużynę z Rossochy, swojego jedynego przeciwnika. Natomiast gimnazjaliści musieli zmierzyć się z zawodnikami ze Starej Wojskiej, z Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej. W swoich potyczkach stracili tylko jeden punkt, uzyskując wynik 11 pkt z 12 możliwych do zdobycia.
       W składzie szkoły podstawowej występowali: Kamil Staszewski, Tomasz Bartosiak, Dominik Niezabitowski, Klaudia Niezabitowska. Drużynę gimnazjum reprezentowali: Mateusz Świdnicki, Mikołaj Jankowski, Damian Kaczmarczyk i Karolina Woźniak. Uczniów do Mistrzostw przygotowywała nauczycielka Agnieszka Włostowska.
 

Na zdjęciu od lewej strony: T. Bartosiak, K. Niezabitowska, K. Staszewski,
D. Niezabitowski, D. Kaczmarczyk, K. Woźniak, M. Jankowski, M. Świdnicki.

 

 ***   ***   ***

     Po zdobyciu Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych w obydwu kategoriach wiekowych uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum naszej szkoły reprezentowali powiat na etapie rejonowym, który odbył się w Skierniewicach, tam zajęli IV miejsce. Przeciwnikami drużyn byli zawodnicy z Kompiny, Zdun, Nieborowa, Rawy Mazowieckiej i skierniewickich szkół. Drużyny wystąpiły w tym samym składzie, co podczas zawodów w Boguszycach.

 

GRATULUJEMY!!! 

 

 

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-02-14 10:28:33

 

Piłka nożna halowa
 
 
     W dniach 15 stycznia - chłopcy i 18 stycznia – dziewczęta, reprezentujący Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół w Sadkowicach, brali udział  w Mistrzostwach Powiatu Rawskiego Szkół Wiejskich w Piłkę Nożną Halową rozgrywanych w Regnowie. Oprócz reprezentacji Sadkowic i Regnowa w Mistrzostwach uczestniczyli uczniowie z miejscowości: Cielądz, Babsk, Sierzchowy, Lubania i Trębaczew.
 
 Nasi chłopcy zajęli I miejsce, zaś dziewczęta miejsce VI.
 
     Uczniów do Mistrzostw przygotowywali nauczycieli wychowania fizycznego – państwo Beata i Janusz Szymczyk.
 

Na zdjęciu od lewej strony, od góry: Patryk Malinowski, Tomasz Bartosiak, Paweł Świdnicki, Norbert Lichański, Radosław Stępniak, Mariusz Redlisiak, Dawid Ptaszek, Dominik Niezabitowski, opiekun - pan Janusz Szymczyk.

Na zdjęciu od lewej strony, od góry: Martyna Dobrosz, Sylwia Nagórka, Paulina Kaczmarczyk, Marta Czech, Natalia Jakubowska, Aleksandra Świder, Weronika Pietrzak, Anna Gut, Dominika Pietrzak, opiekun - pani Beata Szymczyk.

 

 

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2010-01-27 22:17:04

 

MISTRZOSTWA POWIATU RAWSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM
 
Wyniki zawodników z Sadkowic:
 
Kategoria: GIMNAZJUM
Mistrzostwa Powiatu w Białej Rawskiej 24.11.2009 r.
 
DziewczętaI miejsce
ChłopcyIII miejsce
 
 
Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA
Mistrzostwa Powiatu w Boguszycach 25.11.2009 r.
 
Dziewczęta III miejsce
Chłopcy IV miejsce
 
 
Dziewczęta z gimnazjum – Mistrz Powiatu -
będą reprezentowały szkołę
w Mistrzostwach Rejonowych w Tenisie Stołowym,
które odbędą się 7 grudnia br. w Białej Rawskiej.
 
GRATULUJEMY!!!
 
autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2009-11-25 15:41:01

 

MISTRZOSTWA GMINY SADKOWICE
W TENISIE STOŁOWYM
 
       17 listopada 2009 roku na terenie Zespołu Szkół w Sadkowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy Sadkowice w Tenisie Stołowym. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Organizacją Mistrzostw zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego państwo Beata i Janusz Szymczyk.
 
    W kategorii gimnazjum startowały dwie szkoły: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Sadkowicach oraz Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół w Lubani. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, pierwsze miejsce zajęli uczniowie z Sadkowic.
 
     W kategorii szkół podstawowych wystartowały: szkoła podstawowa z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z  Trębaczewa, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z Lubani oraz gospodarz Mistrzostw – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zespole Szkół w Sadkowicach. Szkoła z Trębaczewa wystawiła do rywalizacji jedynie zespół chłopców. Również w tej kategorii pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy, drugie miejsce przypadło uczniom z Lubani, trzecie – w kategorii chłopców – zajął Trębaczew.
 
WYNIKI
Gimnazjum
Dziewczęta: Sadkowice – Lubania 3:0
Chłopcy: Sadkowice – Lubania 3:0
 
Szkoła Podstawowa
Dziewczęta: Sadkowice – Lubania 3:0
Chłopcy: Sadkowice – Lubania 3:0,
                         Lubania – Trębaczew 3:0,         
                   Trębaczew - Sadkowice 0:3
 
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
Gimnazjum
Dziewczęta/Chłopcy
I miejsce – Sadkowice
II miejsce – Lubania
 
Szkoła Podstawowa
Dziewczęta
I miejsce – Sadkowice
II miejsce – Lubania
 
Chłopcy
I miejsce – Sadkowice
II miejsce – Lubania
III miejsce – Trębaczew
 
     Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Sadkowicach będą reprezentować gminę Sadkowice w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w Boguszycach, zaś uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sadkowicach i dziewczęta z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lubani będą reprezentować gminę w Mistrzostawach Powiatu w Białej Rawskiej.

Drużyna Zespołu Szkół w Sadkowicach - od lewej strony - Aleksandra Świder, Natalia Seliga, Marta Góralczyk, Emilia Pietrzak, Beata Matuszewska, Sebastian Warakomski, Łukasz Dębowski, Kacper Skrętowski, Dominik Niezabitowski, Paweł Świdnicki, Mateusz Karpiński wraz z opiekunami państwem Beatą i Januszem Szymczyk.

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2009-11-25 14:53:53

 

Towarzyski mecz szachowy
 

W dniu 03.11.2009 w Zespole Szkół w Sadkowicach został rozegrany mecz szchowy między gimnazjami z Sadkowic i Rawy Mazowieckiej. W meczu wzięły udział dwie drużyny, w skład których weszło po siedmiu zawodników. Mecz został rozegrany systemem każdy z każdym. Drużynę gospodarzy-Gimnazjum im. Jana Pawła II reprezentowali: M. Jankowski, M. Świdnicki, A. Łubiński, D. Kaczmarczyk, P. Wachowicz, M. Golański, B. Gut.
     Każdy z zawodników rozegrał po 7 partii z czasem 10 minut na zawodnika, i 7 partii rewanżowych po 7 minut na zawodnika. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gimnazjum z Sadkowic. Wynik spotkania: 76,5 : 21,5. Najlepszym zawodnikiem okazał się M. Jankowski nie przegrywając ani jednej partii (14 pkt.). Równie dobrze wypadli pozostali chłopcy: M. Świdnicki (13 pkt), A. Łubiński (11,5 pkt), D. Kaczmarczyk (11 pkt), P. Wachowicz (9,5 pkt), M. Golański (10,5 pkt), B. Gut (7,5 pkt). Najlepszym zawodnikiem drużyny gości był Piotr Imioła (6,5 pkt). Obie drużyny dostały pamiątkowe dyplomy, najlepsi zawodnicy z obydwu drużyn nagrody książkowe, pozostali nagrody pocieszenia. Spotkanie przebiegało w sportowej atmosferze. Nad całością czuwała i mecz sędziowała opiekunka koła szachowego w Sadkowicach Agnieszka Włostowska.

Po lewej stronie zawodnicy z Sadkowic, po prawej stronie zawodnicy z Rawy Mazowieckiej.

autor informacji: Kamila Major
data publikacji: 2009-11-05 17:49:00
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
Copyright © 2009 - 2015 Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice, woj. łódzkie
tel./fax: 0468156168 e-mail: Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce  strona internetowa: www.zssadkowice.pl
Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności.
Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.